Grilujte třeba i v dešti

stolní elektrický gril orava

Stolní elektrický gril Orava EG-1900

Kromě mnoha dalších aktivit a zážitků patří k létu grilování. Sejít se s přáteli a rodinou, popovídat si a užít si legraci ve spojení se skvělým jídlem se počítá mezi jedny z nejhezčích chvilek. Co však dělat, když počasí nepřeje?

Prší? Rychle se schovejte!

Zažil to někdy každý. Připravujete salát, nakládáte maso, balíte sýry a chladíte pití, právě proto, aby si vaši blízcí grilovačku užili a vy s nimi. Jenže nebe se mračí, sem tam se objeví drobný déšť, vyhlídka na grilování na terase pomalu bere za své.

Samozřejmě, trn z paty vytáhne zastřešená terasa nebo pergola, ale ne vždy ji máme připravenou právě pro tyto případy. A tak déšť znamená jediné: rychle utéct do bezpečí domu a na gril se leda dívat z okna. Celá práce přijde vniveč a steaky si můžeme tak akorát opéct na pánvi. Nebo vytáhnout elektrický gril a užít si grilování i za deště a pod střechou.

Stolní elektrický gril: po ruce kdykoli

Elektrický gril má výhodu, že lze použít kdykoli a kdekoli, kde je zásuvka. Nepotřebujete grilovací uhlí ani zápalky, stačí zásuvka a gril je stisknutím jednoho tlačítka funkční. Stolní elektrický gril od značky Orava vám navíc dá vybrat, jestli chcete grilovat na hladkém nebo žebrovaném povrchu – ten lze použít také jako kontaktní gril.

Na hladké grilovací plotýnce snadno připravíte vajíčka, grilovanou zeleninu, slaninu nebo topinky. Na žebrované části pak steaky, ryby či uzeniny.

U každé plochy lze regulovat teplotu samostatně, a tak si připravit jídlo propečené přesně podle svých představ.

Jaká podlaha je do kuchyně nejlepší?

průvodce podlahami

__CONFIG_colors_palette__{“active_palette”:0,”config”:{“colors”:{“c4728”:{“name”:”Main Accent”,”parent”:-1}},”gradients”:[]},”palettes”:[{“name”:”Default Palette”,”value”:{“colors”:{“c4728”:{“val”:”hsla(var(–tcb-main-master-h, 210), var(–tcb-main-master-s, 77%), var(–tcb-main-master-l, 54%), 1)”}},”gradients”:[]},”original”:{“colors”:{“c4728”:{“val”:”rgb(19, 114, 211)”,”hsl”:{“h”:210,”s”:0.83,”l”:0.45}}},”gradients”:[]}}]}__CONFIG_colors_palette__ Přečíst článek __CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit____CONFIG_local_colors__{“colors”:{},”gradients”:{}}__CONFIG_local_colors__

Rychlá příprava jídla, snadná údržba grilu

Nepřilnavý povrch grilovacích desek zajistí rychlé a jednoduché čištění, veškerý přebytečný tuk či šťáva jsou pak zadrženy v odkapávací misce. Také odkapávací misku vyčistíte snadno bez větší námahy. Díky světelným kontrolkám je používání grilu snadné a jídlo rychle hotové.

Nemusíte tak už mít strach, že se venku zkazí počasí. Elektrický gril vám dopřeje šťavnaté steaky a opečenou slaninu nejen za deště, ale i v zimě nebo třeba v panelákovém bytě. Je po ruce kdykoliv když chcete grilovat, bez ohledu na to, jaké je venku počasí a kde se zrovna nacházíte.

O autorovi

Redakce

Tipy, rady, recenze - v kuchyni i u stolu.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Grilujte třeba i v dešti, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/stolni-elektricky-gril-orava-eg-1900/