O nás

logo mlsná vařečka

Food blog MlsnáVařečka.cz: Smažíme, pečeme, dusíme a vaříme pro vás dobrá jídla a také o nich píšeme. Občas do toho přimícháme nějakou tu recenzi od plotny, nebo okořeníme radou, která se v kuchyní neztratí. Díky, že s námi koštujete.

Máte dotaz?

Sem s ním! Napište nám: vase@mlsnavarecka.cz

Co je MlsnáVařečka.cz?

MlsnáVařečka.cz je blog o vaření, založený v květnu 2018. Najdete zde vyzkoušené RECEPTY s autorskými fotkami, dále se věnujeme recenzím vybavení pro hodpodyňky, přinášíme tipy do kuchyně. Tvoříme unikátní, kvalitní obsah, který naše čtenáře zajímá.

Kolik čtenářů máte?

Denně blog čte 2000-2500 unikátních návštěvníků, z toho zhruba 30 % se k nám vrací zpět. Na webu každý z nich stráví kolem jedné minuty a průměrně si přečte 2,5 stránky. (Údaje z GA za 04/2020).

Odkud k vám čtenáři chodí?

Nejvíce čtenářů získáváme z organického vyhledávání (Google), asi 35 % se na web MlsnáVařečka.cz proklikne díky našim pinům na Pinterest.cz.

Kdo se stará o obsah webu?

Za obsah webu a publikaci článků je zodpovědná Petra Kupská. Stará se nejenom o to, aby se články správně zobrazovaly, ale také o faktickou správnost informací, které jsou v nich obsažené.

Jak vás můžu kontaktovat?

Nejrychlejší cesta je poslat nám e-mail na: vase@mlsnavarecka.cz - zprávy čteme každý den a obvykle reagujeme obratem nebo v řádu několika hodin. Rádi se pobavíme také o možnostech spolupráce; vše, co se točí okolo vaření a vybavení kuchyně, nás zájímá!

Kdo na blogu píše?

Petra

Petra Kupská

Doma mám tři chlapy, z toho dva v pubertě, v kuchyni se mám co otáčet. Baví mě jednoduché, dobré recepty, zajímá mě, co při přípravě jídla ulehčí práci. Ráda se o svoje zkušenosti podělím i s vámi.

Starám se také o to, aby blog po technické stránce vyšlapoval jak má, a také o marketing. 

Ivana Sirůčková

Ivana Sirůčková

U nás v rodince se většina aktivit podřizuje mému rošťákovi (synkovi), občas s ním o pohár "kdo s koho" soutěží náš bláznivý ohař. Žijeme na kraji Brdských lesů. Pro moje věčné hladovce vařím ráda a s chutí v podstatě každý den, vaření mě provází celým životem.

Petra

Petra Bílá

Jsem maminkou malého klučíka, již několik let šťastně vdaná. Pro své kluky ráda vařím, baví mě hrát si v kuchyni s novými postupy, chutěmi, experimentovat. Miluji návštěvy tržiště a pokaždé koncem zimy se nemůžu dočkat, až se pulty stánků zaplní čerstvou zeleninou, ovocem a bylinkami, a v hlavě se mi mezitím rodí plány, co všechno uvařím. Svoje zkušenosti vkládám do informací, které najdete na tomto blogu.

Potřebujete s námi cokoliv řešit? Mrkněte na stránku KONTAKT.

Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: O nás, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/o-nas-mlsna-varecka/