O nás

logo mlsná vařečka

Food blog MlsnáVařečka.cz: Smažíme, pečeme, dusíme a vaříme pro vás dobrá jídla a také o nich píšeme. Občas do toho přimícháme nějakou tu recenzi od plotny, nebo okořeníme radou, která se v kuchyní neztratí. Díky, že s námi koštujete.

Máte dotaz?

Sem s ním! Napište nám: vase@mlsnavarecka.cz

Co je MlsnáVařečka.cz?

MlsnáVařečka.cz je blog o vaření, založený v květnu 2018. Najdete zde vyzkoušené RECEPTY s autorskými fotkami, dále se věnujeme recenzím vybavení pro hodpodyňky, přinášíme tipy do kuchyně. Tvoříme unikátní, kvalitní obsah, který naše čtenáře zajímá.

Kolik čtenářů máte?

Denně blog čte kolem 3.000 unikátních návštěvníků, z toho 77 % tvoří návštěvnost z CZ a 8,5 % z SK. 63 % návštěvníků přichází z vyhledávačů, zejména z Google, 29 % ze sociálních sítí, především z Pinterestu – vyhledávací obrázková síť. (Údaje z GA za 10/2020).

Kdo se stará o obsah webu?

Za obsah webu a publikaci článků je zodpovědný Petr Malec. Stará se nejenom o to, aby se články správně zobrazovaly, ale také o faktickou správnost informací, které jsou v nich obsažené.

Jak vás můžu kontaktovat?

Nejrychlejší cesta je poslat nám e-mail na: vase@mlsnavarecka.cz – zprávy čteme každý den a obvykle reagujeme obratem nebo v řádu několika hodin. Rádi se pobavíme také o možnostech spolupráce; vše, co se točí okolo vaření a vybavení kuchyně, nás zájímá!

Kdo na blogu píše?

Jana Russková

Jana R.

Doma mám několik hladových krků a že jsou někdy pěkně vybíraví. Vaření je tak pro mě každodenní záležitostí a proto mám ráda rychlé a chutné jídla. Nejraději se však věnuji pečení dobrot, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

Petra

Petra K.

Doma mám tři chlapy, z toho dva v pubertě, v kuchyni se mám co otáčet. Baví mě jednoduché, dobré recepty, zajímá mě, co při přípravě jídla ulehčí práci. Ráda se o svoje zkušenosti podělím i s vámi.

Ivana Sirůčková

Ivana S.

U nás v rodince se většina aktivit podřizuje mému rošťákovi (synkovi), občas s ním o pohár “kdo s koho” soutěží náš bláznivý ohař. Žijeme na kraji Brdských lesů. Pro moje věčné hladovce vařím ráda a s chutí v podstatě každý den, vaření mě provází celým životem.

Petra

Petra B.

Jsem maminkou malého klučíka, již několik let šťastně vdaná. Pro své kluky ráda vařím, baví mě hrát si v kuchyni s novými postupy, chutěmi, experimentovat. Miluji návštěvy tržiště a pokaždé koncem zimy se nemůžu dočkat, až se pulty stánků zaplní čerstvou zeleninou, ovocem a bylinkami, a v hlavě se mi mezitím rodí plány, co všechno uvařím. Svoje zkušenosti vkládám do informací, které najdete na tomto blogu.

Potřebujete s námi cokoliv řešit? Mrkněte na stránku KONTAKT.

Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: O nás, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/o-nas-mlsna-varecka/