Kontakt

Smažíme, pečeme, dusíme a vaříme pro vás dobrá jídla a také o nich píšeme. Občas do toho přimícháme nějakou tu recenzi od plotny, nebo okořeníme radou, která se v kuchyní neztratí. Díky, že s námi koštujete.

Máte dotaz ohledně spolupráce?

Napište nám: vase@mlsnavarecka.cz

O čerstvý obsah blogu se starají:
Petra

Petra Kupská

Doma mám dva pubertální kluky a jednoho mlsného kocoura (našeho taťku :), takže se mám v kuchyni co otáčet. Baví mě jednoduché, dobré recepty, zajímá mě, co při přípravě jídla ulehčí práci. Ráda se o svoje zkušenosti podělím i s vámi.

Ivana Sirůčková

Ivana Sirůčková

U nás v rodince se většina aktivit podřizuje mému rošťákovi (synkovi), občas s ním o pohár "kdo s koho" soutěží náš bláznivý ohař. Žijeme na kraji Brdských lesů. Pro moje věčné hladovce vařím ráda a s chutí v podstatě každý den, vaření mě provází celým životem.

Petra

Petra Bílá

Jsem maminkou malého klučíka, již několik let šťastně vdaná. Pro své kluky ráda vařím, baví mě hrát si v kuchyni s novými postupy, chutěmi, experimentovat. Miluji návštěvy tržiště a pokaždé koncem zimy se nemůžu dočkat, až se pulty stánků zaplní čerstvou zeleninou, ovocem a bylinkami, a v hlavě se mi mezitím rodí plány, co všechno uvařím. Svoje zkušenosti vkládám do informací, které najdete na tomto blogu.


Web provozuje: Petra Kupská, Pobřežní 29, 463 31 Chrastava, IČO 07253320