Rodinná pekárna ve Svijanech nabízí kvalitní světlé pečivo

Až pojedete po dálnici D10 mezi Turnovem a Mladou Boleslaví, udělejte si chvilku a zastavte se pro čerstvé pečivo ve Svijanech. Z dálnice je to jen kousek, ve Svijanech najdete vyhlášenou prodejnu Pekařství Koutných.

Regionální pekárna peče slané i sladké pečivo už od roku 1992, osvědčenými postupy podle vlastních receptů. Díky letitým zkušenostem je schopna připravit jakýkoliv druh pečiva, především tradiční světlé.

Obzvláště žádané jsou křupavé housky s bohatou posypkou, pletenky, rohlíky, bagetky, veky. Makové záviny, povidlové šátečky, tvarohové buchty. Ale také cibulový a slunečnicový chléb nebo tolik oblíbené masové koláče.

Na pultě prodejny také speciality regionálních výrobců

Svijanská prodejna nenabízí jen vlastní pečivo. Vyberete si také ze specialit regionálních výrobců: k čerstvě upečené housce můžete zakousnout uzeniny z řeznictví u Krejcarů z Pěnčína, ke svačině si dát obložené chlebíčky z výrobny Nika v Chrastavě. V nabídce najdete 100% mošty z lažanské moštovny, a ten, kdo zrovna neřídí, může spláchnout žízeň svijanským pivem z místního pivovaru.

Svijanský chleba? Jednou ochutnáte a nebudete chtít jiný

Výsostným produktem každé pekárny je čerstvý chléb. Ten od Koutných je připravovaný podle tradičního receptu z kvalitních surovin, výtečné chuti, s vypečenou kůrkou. Zákazníci si pro něj jezdí ze širokého okolí.

Pokud chcete vsadit na jistotu, objednejte si chléb předem. O svijanský chleba je totiž velký zájem a mohlo by se stát, že až do prodejny přijedete, bude všechen vyprodaný.

Rychlá obsluha, která svojí práci rozumí

Zákazníci oceňují nejenom výbornou chuť pečiva, ale také ochotný personál. Obsluha odsýpá, a tak ani když si v pekařství musíte stoupnout do fronty, nečekáte dlouho, než budete obslouženi.

Mimochodem: prodejna plná zákazníků je důkazem kvality, na které si u Koutných zakládají. Nezaměřují se na nejnižší cenu, ale na suroviny a poctivou řemeslnou práci, díky nimž se lidé rádi vrací zpět. Spousta z nich zde nakupuje pečivo nejenom pro rodinu, ale pravidelně se v prodejně stavuje například cestou do práce pro svačinu.

Rozvoz pečiva od Koutných do prodejen v okolí

Nestíháte do Svijan, a přesto byste si rádi pečivo od Koutných koupili? Dobrá zpráva je, že pekařství se snaží být svým zákazníkům co nejblíže a čerstvé pečivo zaváží do regionálních prodejen po celém Mladoboleslavsku, do Českého Dubu, Sobotky, Turnova, Jablonce nad Nisou a do Liberce. Až si do svého pekařství půjdete koupit křupavý rohlík, třeba bude upečený právě ve svijanské pekárně.Tip na závěr: Zbytečně neotálejte a pospěšte si, ve svijanském pekařství mají otevřeno od rána, ale krátce po třetí odpoledne zavírají. Většina pečiva je tou dobou už totiž beznadějně vyprodaná.

KONTAKT

blank

  • Pekařství Koutných, s. r. o., Svijany 64, 463 46 Příšovice
  • tel. 482 728 181
  • Otevírací doba: Po, Út, St, Čt 6-15.15 h, Pá 6-16 h, So 7-10 h
O autorovi

Petra Kupská

Jsem máma od dvou pubertálních kluků, v kuchyni se mám co otáčet. Baví mě objevovat jednoduché, zdravé recepty, zajímá mě, co při přípravě jídla ulehčí práci. Ráda se s vámi o svoje zkušenosti podělím.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Rodinná pekárna ve Svijanech nabízí kvalitní světlé pečivo, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/rodinna-pekarna-ve-svijanech-nabizi-kvalitni-svetle-pecivo/