Ekologický čistič OnlyEco pro voňavou a uklizenou kuchyni

V kuchyni chceme mít všichni čisté a bezpečné prostředí. Čistotu nám zajistí každý dostupný čisticí prostředek, ale bezpečnost jen ten ekologický bez toxických látek. 

Ekologický čistič do kuchyně, zdroj: Econea.cz

OnlyEco kuchyňský čistič je vyroben z 99 %  na rostlinné a přírodní bázi. Zbylé 1 % obsahuje neškodné konzervanty jako jsou kyselina citrónová, sorban draselný nebo benzoát sodný. 

Co vše s ním v kuchyni vyčistíte

OnlyEco kuchyňský čistič je vhodný pro údržbu všech kuchyňských spotřebičů, kuchyňské linky, obkladů, včetně chromovaných a nerezových částí kuchyně.

Šetrně a účinně přitom vyčistí mastnotu a hrubší nečistoty aniž by způsobil poškození povrchu. 

Ekologické čisticí prostředky do kuchyně

Čistá kuchyně bez použití chemických čističů? Vsaďte na ekologii! E-shop Econea.cz nabízí vše pro bezpečný úklid vaší kuchyně.

Jak OnlyEco čistič používat?

Použití je velmi snadné. Přípravek jednoduše nastříkejte na čištěný povrch, počkejte deset vteřin a setřete vlhkým hadříkem. 

Před prvním použití vyzkoušejte na nenápadném místě. 

OnlyEco čistič – jak v kuchyni působí

Přípravek působí účinně díky rafinovanému biosurfaktinu z řepky, což je přirozený čistící prostředek tvořený mikroorganismy během fermentačních procesů.  

Prostředek obsahuje glycerin, který povrchově leští a chrání před usazováním nečistot. Součástí přípravku je i přírodní esenciální olej z pomeranče s antibakteriálním účinkem.

OnlyEco kuchyňský čistič neobsahuje žádné živočišné složky a je tudíž vhodný pro vegany. Výrobek je zcela bezpečný a šetrný pro použití v domácím septiku a čističce odpadních vod. 

 Proč v kuchyni při úklidu používat šetrné čističe?

Ekologické čistící přípravky usilují o maximální obnovitelnost zdrojů. Na čištění stačí malé množství prostředku, přípravek tak vydrží déle než běžně dostupné čistící prostředky. 

Eko přípravky neobsahují žádné toxické látky jako jsou parabeny, formaldehydy a umělá barviva.  Ekologicky šetrné suroviny pomáhají chránit lidské zdraví a přírodu.

Můžeme si být jistí, že se díky ekologickým čisticím přípravkům při přípravě pokrmů a úklidu v kuchyni nesetkáme s toxickými látkami. 

OnlyEco – o výrobci eko úklidových prostředků

Za značkou OnlyEco stojí polská firma Laboratorium Naturella, která se zároveň zabývá biochemickým výzkumem. 

Jejich filozofií je myšlenka, že kvalita výrobků je přímo úměrná zdraví, proto jsou jejich produkty z 99 % z přírodních surovin.

Jaká podlaha je do kuchyně nejlepší?

průvodce podlahami

__CONFIG_colors_palette__{“active_palette”:0,”config”:{“colors”:{“c4728”:{“name”:”Main Accent”,”parent”:-1}},”gradients”:[]},”palettes”:[{“name”:”Default Palette”,”value”:{“colors”:{“c4728”:{“val”:”hsla(var(–tcb-main-master-h, 210), var(–tcb-main-master-s, 77%), var(–tcb-main-master-l, 54%), 1)”}},”gradients”:[]},”original”:{“colors”:{“c4728”:{“val”:”rgb(19, 114, 211)”,”hsl”:{“h”:210,”s”:0.83,”l”:0.45}}},”gradients”:[]}}]}__CONFIG_colors_palette__ Přečíst článek __CONFIG_group_edit__{}__CONFIG_group_edit____CONFIG_local_colors__{“colors”:{},”gradients”:{}}__CONFIG_local_colors__

K výrobě používají výhradně lokální zdroje místních zemědělců, kvalitní oleje slunečnicový, řepkový a sezamový.  Zakládají si na unikátní technologii biorafinace surfaktinu z řepky, která vrací použité zdroje zpět do oběhu.

Zbytky z procesu výroby jsou cennými krmivy pro zvířata a materiálem pro výrobce hnojiv.

Všechny produkty OnlyEco se pyšní certifikací EcoCert – Natural Detergent, který zaručuje 95 % obsah přírodních ingrediencí, udržitelnou výrobu šetrnou k životnímu prostředí a transparentnost k zákazníkům.

Obaly úklidových prostředků OnlyEco jsou vyrobeny z materiálu HDPE, který je ekologicky nezávadný a recyklovatelný. Lze jej skládkovat nebo likvidovat spalováním, při kterém nevznikají životnímu prostředí škodlivé látky.

A Laboratorium Naturella jde ještě dál. Během roku 2020 dokončí výstavbu 100 % ekologické továrny v souladu s filozofií nulového odpadu s vlastními zdroji zelené energie.

Laboratorium Naturella věří, že vývoj nemusí zároveň znamenat ničení a tak se podílejí na výsadbě luk a lesů, vzdělávání a zajištění toho, aby všechny suroviny pocházely z ekologických plodin a od certifikovaných výrobců.

O autorovi

Redakce

Tipy, rady, recenze - v kuchyni i u stolu.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Ekologický čistič OnlyEco pro voňavou a uklizenou kuchyni, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/ekologicky-cistic-onlyeco-pro-vonavou-a-uklizenou-kuchyni/