Čokoládové nářadí – sladký dárek pro kutila

Ať už jde o narozeniny, Vánoce nebo Valentýna, najít správný dárek pro chlapa, kterého máme rádi, nebývá snadné.

Vodítkem k výběru dárku může být koníček nebo schopnosti, které našeho mužského charakterizují. Pokud je ten váš zručný domácí kutil nebo rovnou profesionální řemeslník, máme tip na originální dárek, který udělá radost.

Nejlepším dárkem pro šikovného chlapa se stává… čokoládové nářadí!

Sady nářadí, které vám dnes představíme, jsou vyrobené z prvotřídní čokolády. Chutnají právě tak skvěle, jak vypadají.

Nevybrali jste si? Podívejte se na další dárky z čokolády!

V každé výše uvedené čokoládové sadě najdete typické kousky ručního nářadí, třeba šroubovák, kleště, kladívko, stranový klíč nebo klíč francouzský. Nářadí je krásně “naleštěné”, čokoládové, nikoliv rezavé (obalené v kakaovém prášku).

Některé ze sad s nářadím jsou zkombinované s dalšími čokoládovými kousky, které se vhodně doplňují:

Nářadí je balené v hezkých koukatelných boxech, po rozbalení udělá obdarovanému radost!

Pro koho je čokoládové nářadí určené

Většině mužů udělá radost nějaká sladkost a úplně každého pak potěší dárek, který vyjadřuje, jak na něho darující žena myslí. Jestliže potřebujete obdarovat pána, kterému nedělá problém smontovat poličku nebo přitlouct hřebík, je čokoládový box s pracovním nářadí trefa do černého.

Pro koho?Pro miláčka, tatínka, dědečka, přítele, syna nebo manžela

Čokoládové nářadí je dárek, který udělá radost každému, kdo doma rád opravuje nebo staví. Je vhodné pro profesionály jak pro amatérské kutily, kteří zvelebují vše, co mají kolem sebe. Je ideální pro ty, kteří rádi k tvoření používají vlastní ruce.

Tip: čokoládový set s nářadím je perfektní i jako vtipný dárek za vysvědčení pro mladé mechaniky nebo k promoci inženýrů, či k úspěšné kolaudaci stavby.

Nářadí z poctivé čokolády

Sady nářadí z našeho výběru tvoří řemeslně zpracované kousky nejběžnějších druhů ručních nástrojů. Pilka, kladívko, klíč.

Realistické čokoládové tvary jsou vyrobené z kvalitní mléčné čokolády. Na detaily pak byla použitá hořká a bílá čokoláda.

Zabaleno s noblesou

Výrobce zpracování čokoládového nářadí pojal opravdu důsledně, a proto je celá sladká kolekce navíc umístěna do boxu, který připomíná klasický kufřík na nářadí.

Krabice má potisk, napodobující kovový materiál a je opatřená rukojetí na přenos. Obsah sady s nářadím se snadno vysune zatažením za malé poutko, umístěné na boku krabice, obdobně jako je to u opravdových šuplíků a zásuvek na nářadí.

Pro malé i pro dospělé

Sladký box s čokoládovým nářadím je parádním dárkem pro všechny věkové skupiny. Milá a trefná pozornost, se kterou udeříte na hřebíček na hlavičku

čokoládové nářadí

TIP: Podívejte se na čokoládové dárky pro zamilované

O autorovi

Redakce

Tipy, rady, recenze - v kuchyni i u stolu.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Čokoládové nářadí – sladký dárek pro kutila, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/cokoladove-naradi-sladky-darek-pro-kutila/