bramborový tradiční vánoční salát

5 nejlepších bramborových salátů z Pinterestu

Každý rok o Vánocích se v rodině i mezi přáteli vedou souboje o nejlepší bramborový salát. Jeho příprava bývá často v režii mužské části domácnosti, a ti nechodí pro ostřejší slovo daleko, jen aby uhájili svůj recept. A tajnou ingredienci, kterou do bramborového salátu přidávají.

Nechme teď rodinné půtky stranou a pojďme se podívat, jaké recepty na bramborový salát letos vládnou na sociálních sítích.

A pozor: ani Instagram, ani Facebook; inspiraci jsme tentokrát hledali na Pinterestu.

Tady je 5 nejlepších receptů na vánoční salát, které jsme našli:

Tradiční bramborový salát

S majonézou, sterilovanou okurkou a vejci. Klasika, kterou nic nezkazíte. Recept z našeho food blogu.

Fitness bramborový salát

Bramborový salát české food blogerky Bajoly, která připravuje zdravé fitness recepty a jejím heslem je Fit bez diet. Majonézu kombinuje s jogurtem a šetří tak kalorie, kterých si o Vánocích dopřáváme až až.

Bramborový salát s tofu majonézou

Nahraďte běžnou majonézu tou z tofu! Jak píše blogerka Verča z MySimpleDish.cz, rozdíl mezi klasickou a tofu majonézou nepoznáte.

Vídeňský lehký salát

Odlehčená verze bramborového salátu bez majonézy, a přesto velmi chutná.

Netradiční salát z růžových brambor

A na závěr jeden netradiční salát, kterému dodávají šmrnc červené brambory. Jejich výhodou je, že obsahují rostlinná barviva karotenoidy, které svědčí našemu zdraví.

TIP: Pinterest je obrázková vyhledávací sociální síť, kde lze najít spousta inspirace do kuchyně, na vaření. Pokud se vám recept líbí, připněte si ho na vaši nástěnku. Kdykoliv se k němu můžete vrátit, a navíc: stačí kliknout na fotku a přenesete se přímo na stránku blogu s receptem.

O autorovi

Petra Kupská

Jsem máma od dvou pubertálních kluků, v kuchyni se mám co otáčet. Baví mě objevovat jednoduché, zdravé recepty, zajímá mě, co při přípravě jídla ulehčí práci. Ráda se s vámi o svoje zkušenosti podělím.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: 5 nejlepších bramborových salátů z Pinterestu, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/5-nejlepsich-bramborovych-salatu-z-pinterestu/