Dotáhněte vánoční výzdobu do nejmenšího detailu

vánoční toaletní papír

Dokonalá vánoční výzdoba se stává stále aktuálnějším tématem mnoha magazínů o domácnosti. Kromě náročného vánočního úklidu, pečení cukroví a balení dárků tak řada lidí tráví mnoho času snahou vykouzlit kouzelnou a vkusnou vánoční výzdobu jejich domova. Někdy se však zapomíná na to, že nemusí jít jen o drahé světelné dekorace, ale i malé detaily, které vánoční atmosféru dokonale podtrhnou.

Každá místnost v domácnosti může mít vánoční atmosféru

S vánoční výzdobou si nejvíce lidí pojí hlavně obývací pokoj, kde se setkáváte nejen se svou rodinou, ale i svátečními hosty nejčastěji. Velmi populární jsou pak malé vánoční stromečky v dětských pokojích či na vstupních chodbách. Jsou tu však i prostory, na které se často zapomíná, což je opravdu škoda.

Kuchyně

I když je kuchyně místem, které dostává o Vánocích opravdu zabrat, při všem tom vaření a pečení, existují praktické možnosti výzdoby i pro ni. Vsadit můžete jednak na vánoční textilie jako je vánoční ubrus, utěrky nebo prostírání, ale i na vánoční ubrousky se stylovým potiskem.

Právě papírové vánoční ubrousky se v posledních letech oprávněně těší velké oblíbenosti, pro svou nízkou cenu a praktičnost. Pokud mají být ubrousky k dispozici na vánoční tabuli po celé svátky je nutné počítat s jejich dostatečnou zásobou.

Pro skvělou savost jsou stále oblíbenější i papírové kuchyňské utěrky, se kterými jde úklid pěkně od ruky. I ty dnes seženete v řadě barev a motivů, díky čemuž podtrhnete tu správnou vánoční atmosféru.

Koupelna

I koupelna je dnes prostorem, který je možné na vánoční svátky vhodně vyzdobit. Kromě doplňků jako jsou kelímky či mýdlenka s vánočními motivy, jí jistě budou slušet třeba i vánoční ručníky. Podtrhnout vánoční kouzlo pak mohou pomoci třeba i barevné papírové kapesníky v designové krabičce. Velmi populární jsou v tomto směru třeba červené papírové kapesníčky, které skvěle zastoupí i ty kosmetické.

Toaleta

I když se to na první pohled může zdát úsměvné i na toaletě dnes najdete stylové vánoční prvky, a to nejen v komerčních prostorech, ale i domácnostech. Může se jednat o drobnou výzdobu či osvěžovač vzduchu s vánoční vůní, ale mnohem častěji se jedná o vánoční toaletní papír.

Ten může mít potisk různých vánočních motivů nebo mít vhodnou barvu, která ladí s výzdobou vašeho domu či bytu. Pro vánoční toaletní papír je charakteristické, že se jedná o luxusnější papír, který si však zachovává všechny důležité užitné vlastnosti.

*Zdroj fotografií: inhand.cz

O autorovi

Jana Russková

Doma mám několik hladových krků a že jsou někdy pěkně vybíraví. Vaření je tak pro mě každodenní záležitostí a proto mám ráda rychlé a chutné jídla. Nejraději se však věnuji pečení dobrot, které potěší i ty nejmlsnější jazýčky.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Dotáhněte vánoční výzdobu do nejmenšího detailu, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/dotahnete-vanocni-vyzdobu-do-nejmensiho-detailu/