steak v grilovcí pánvi z litiny

Oslavte svatého Valentýna společnou přípravou steaků!

Přemýšlíte, jak letos oslavit svátek svatého Valentýna? Zkuste jej strávit se svou drahou polovičkou na kurzu vaření. Ovšem nikoliv na kurzu jen tak ledajakém. Naučte se společně připravovat steaky!

Bezva tip pro dámy: pro muže, kterým běžné vaření nic neříká, objednejte KURZ ZAMĚŘENÝ NA PŘÍPRAVU STEAKŮ A MASA.

To pravé pro masožravce! Naučte se připravovat steaky jako profík ve škole vaření Chefparade!

Informace, které se na takovém kurzu dozvíte, zužitkujete oba dva. Navíc příprava steaků bývá většinou doménou mužů, vždyť oni mají v krvi zakódovaný instinkt lovce, který z genů nevymažou ani nejmodernější technologie.

Kde najít kurz přípravy steaků?

Kurzy vaření pro veřejnost dobře umí firma Chefparade.cz

Sídlo mají v Praze, knoflíky na sporácích roztáčejí ve svých kuchyních v Holešovicích a na Žižkově. Škola vaření Chefparade nenabízí jen kurzy pro masožrouty, ale také zaměřené na sladkou kuchyni nebo na dětské vaření.

Co je dobré vědět: V kurzech Chefparade šéfují zkušení kuchařští mistři, kteří nejenom dobře rozumí svojí práci, ale jejich posláním je podat učivo formou, která bude studenty bavit. Udělat z vaření show.

Kurz vaření pro dva: originální valentýnský dárek pro něho i pro ni

I proto je fajn užít si kurz vaření se svojí milovanou polovičkou. Naučit se něco nového. A věřte tomu, že chlapi se ve společnosti rádi pochlubí, že umějí připravit flank steak nebo rib eye. A až přijde čas na venkovní grilování, dost možná se pán domácnosti ujme grilování steaků sám osobně!

Pojměte letos dárek k Valentýnovi netradičně, buďte originální a pořiďte partnerovi kurz vaření. Chefparade.cz je zárukou kvality a zábavy pro vás oba.

TIP: V roce 2019 otevřela Chefparade svoji školu vaření na statku v Sukoradech u Mladé Boleslavi. Po náročné rekonstrukci proměnili staré hospodářské stavení na prostor, kde můžete zažít vaření od základů. S venkovní pecí, bylinkovou zahrádkou. A když na to přijde, můžete tam i přespat! PROHLÉDNOUT STATEK

originální valentýnský dárek

O autorovi

Redakce

Tipy, rady, recenze - v kuchyni i u stolu.

Přidat komentář:


Sdílej s přáteli
Hezký článek z webu MlsnáVařečka.cz, který stojí za přečtení: Oslavte svatého Valentýna společnou přípravou steaků!, odkaz je tady: https://mlsnavarecka.cz/oslavte-svateho-valentyna-spolecnou-pripravou-steaku/